Кур'єрська доставка

Виклик кур'єра для виконання забору листів, бандеролей, посилок, відправлень масою понад 30 кг.  Швидка і безпечна доставка вашого відправлення від дверей до дверей в будь-яку точку світу! Наша компанія розуміє справжню цінність Ваших листів і бандеролей, посилок і вантажів, і тому несе відповідальність за їх збереження і своєчасну доставку адресату.

ПРАВИЛА ВІДПРАВЛЕННЯ ПОСИЛКИ:

1. Обов'язково вказуйте точні і вірні дані про відправника, одержувача. А також контактні телефони та будь-яку інформацію, яка полегшить пошук одержувача. Наша компанія доставляє посилку тільки за вказаною Вами адресою. Доставок в поштові та абонентські скриньки ми не здійснюємо.

2. При визначенні вартості відправлення враховується його об'ємна вага. У разі, коли вона перевищує фактичну вагу, то вартість визначається по об'ємній вазі. І навпаки, у разі перевищення фактичної ваги над об’ємною, розрахунки ведуться за фактичною вагою.

3. Термін доставки посилки обчислюється в робочих днях. День виконання забору відправлення не враховується при визначеннях терміну доставки.

4. Відповідальним за якість упаковки посилки є відправник. Тому намагайтеся підбирати міцний пакувальний матеріал і упаковувати відправлення так, щоб вміст не переміщався всередині посилки. При відправці документів і невеликих посилок Ви можете скористатися безкоштовною упаковкою (пакети формату А4, А3 та А2). При необхідності і за попередньою домовленістю ми можемо надати додатковий пакувальний матеріал, або здійснити пакування на складі нашого офісу.

5. Компанія несе відповідальність за збереження Вашої посилки і термінів її доставки. Якщо Ви хочете гарантувати збереження в розмірі вартості вмісту відправлення, то його необхідно застрахувати.

6. Співробітники нашої компанії мають право перевірити вміст вашого відправлення на предмет відсутності заборонених предметів до перевезення.

 

При виникненні труднощів, ми відповімо на ваші запитання по телефону або електронній пошті!

+38 093 965 63 86,

+38 095 097 67 80,

+38 067 243 19 94

jitgroup@jit-ex.org