ДЖЕЙ.АЙ.ТІ. ЕКСПРЕС

Свій початок компанія "ДЖЕЙ.АЙ.ТІ. ЕКСПРЕС" бере як транспортний підрозділ одного з найпотужніших заводів сервісного обслуговування техніки на території СНД. В складській та транспортній логістиці мобільних телефонів, ноутбуків, моніторів, великогабаритної техніки, важливими факторами завжди були і будуть висококваліфіковані виконавці, найвищий рівень безпеки та постійний контроль термінів доставки. Ми впевнено можемо стверджувати, що вже понад 15 років повністю відповідаємо всім переліченим критеріям та здійснюємо кур'єрську доставку вантажів і кореспонденції всесвітньо відомих компаній.

На сьогоднішній день "ДЖЕЙ.АЙ.ТІ. ЕКСПРЕС" представляє собою мережу понад 30 регіональних представництв по всій Україні з центральним офісом у м. Київі, та логістичним терміналом у передмісті столиці. Загалом, у процесах логістики нашої компанії задіяно більше 250 висококваліфікованих виконавців. Автопарк "ДЖЕЙ.АЙ.ТІ. ЕКСПРЕС" налічує 83 автомобілі різного тоннажу, що постійно оновлюється, поповнюється, та повністю відповідає вимогам наших клієнтів. Наша компаніє здійснює доставку документів і вантажів в більш ніж 200 країн світу. Сервісам "ДЖЕЙ.АЙ.ТІ. ЕКСПРЕС" довіряють компанії будь-якого розміру, які покладаються на нас і довіряють нам свої відправлення кожного дня.

Не менш важливим напрямком діяльності компанії "ДЖЕЙ.АЙ.ТІ. ЕКСПРЕС" є комплекс митно-брокерських послуг на імпорт товарів, їх складська логістика та дистрибуція на території України, що значно оптимізують час та затрати на логістику товарів Вашої компанії.